Греція поринула у переддефолтний хаос: припинили роботу всі банки

Такі обмеження не поширюються на картки іноземців, які можуть вільно знімати готівку. Завтра, 30 червня, Афіни мусять повернути кредитний борг у 1,6 млрд євро. Грошей у країні немає. Греція просить міжнародних кредиторів дати новий кредит, аби розрахуватися з боргом. Кредитори вимагають зменшити в країні соціальні видатки та провести економічні реформи.

Влада на це не погоджується й оголосила проведення референдуму через тиждень, де громадяни Греції самі мають визначитися, чи погоджуватися на умови кредиторів. Таким чином Афіни "грюкнули дверима" перед кредиторами, припинивши й так важкі переговори.

Завтрашня невиплата боргу означатиме для Греції дефолт. Жителі країни рекордними темпами вже кілька останніх тижнів забирають свої гроші з банків. Тим часом стало відомо, що цієї середи в Євросоюзі можливі ще одні переговори щодо грецького питання.

Адже дефолт Греції означає можливий початок виходу цієї країни з ЄС, що вдарить не лише по економіці країн Євросоюзу, а й узагалі по світовій економіці.

Читайте также: Если Украина объявит дефолт: последствия для страны

ТСН

http://antikor.com.ua/articles/49121-gretsija_porinula_u_pereddefoltnij_haos_pripinili_robotu_vsi_banki

ТОП новости

Вход

Меню пользователя