Віктор Чумак: "Не в тренді... Діяльність регламентного комітету, ..."

Віктор Чумак в facebook:

Не в тренді... Об этом сообщает dobroe-delo.in.ua со ссылкой на СМИ.

Діяльність регламентного комітету, який фактично перебирає на себе функцію суду знову використовується що б протягнути ідею скасування всіх депутатських імунітетів. Це мрія всіх українських президентів та світових диктаторів - мати беззахисний, заляканий, ручний парламент, яким можна крутити як циган сонцем. Бо першими під ніж підуть ті, хто є активною опозицією.

Про це у своїх висновках тричі попереджали експерти венеціанської комісії. Але це не значить що інститут недоторканості не потрібно змінювати. Треба. Що саме необхідно змінити - передбачити в Конституції можливість повної відповідальності за адміністративні проступки - передбачити можливість затримання та арешту безпосередньо під час скоєння злочину щодо життя та здоровя особи - передбачити можливість порушення кримінального провадження без згоди парламенту щодо окремих видів злочинів - скоротити час на розгляд прокурорських подань та обмежити повноваження регламентного комітету - передбачити дію імунітету лише на сесійний період.

Приблизно такий проект Закону був розроблений Оксаною Сироїд та мною у 2015 році, але не знайшов підтримки в АП, яка запускала тоді проект 1776.

Висновки венеціанки дивіться за посиланням.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя