Садовий: Коли видавимо медведчуків і бойків з України – тоді буде мир, і на наших умовах

Андрій Садовий, міський голова Львова

Лідер партії "Самопоміч" та міський голова Львова Андрій Садовий у ніч на 5 липня в ефірі програми "Право на владу" говорив про небезпеку реваншу людей, які були при владі за Віктора Януковича. Об этом сообщает telegrama.in.ua со ссылкой на СМИ.

На запитання ведучої, які загрози реваншу політик бачить в Україні, Андрій Садовий відповів: "Це Медведчук, який скупляє канали. Канали, які промивають мізки українцям. І нема реакції держави!"

"Минулого тижня до України прилітав своїм чартерним літаком керівник "Газпром-Медіа", я говорив про це – але це нікому не цікаво. Росія веде свою політику в Україні, а якщо ще й Бойко-Медведчук зайдуть в парламент – буде набагато страшніше", – попередив політик.

Усі пропозиції, які йдуть з боку Росії та проросійських політиків – "це брехня і бажання нас одурманити", вважає лідер "Самопомочі".

Політик наголошує – війну в Україну привів Путін. "Але ми ніколи не будемо стояти перед ним на колінах і будемо говорити правду. А правда така, що все, що пропонує Росія – це брехня і бажання нас обдурити".

Росії треба опиратися. Ми не виграємо цю війну за один день чи за один рік. Але якщо ми консолідуємо суспільство і політикум, то будемо разом видавлювати медведчуків і бойків з України. І тоді будемо вимагати мир на наших умовах,
– підсумував Андрій Садовий.

А чи буде новий парламент протистояти Віктору Медведчуку – дивіться у програмі "Антикорупційний майдан".


Джерело статті: “http://24tv.ua/sadoviy_koli_vidavimo_medvedchukiv_i_boykiv_z_ukrayini__todi_bude_mir_i_na_nashih_umovah_n1175146”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя